Program gwarancyjny SEAT Care – Twój sposób na spokój i bezpieczeństwo

19-09-2020 14:28

Zakup samochodu to z pewnością powód do radości. Oznacza poprawę komfortu i pozwala też cieszyć się jazdą własnym autem. Stwarza też możliwość wyjazdu dowolnego dnia do dowolnego miejsca bez większych przygotowań. Z drugiej strony własne cztery kółka to również prawdopodobieństwo powstawania problemów związanych z niespodziewanymi awariami czy usterkami. Jak im zaradzić?

SEAT z gwarancją na wiele lat

Jednym z ograniczeń, jakie wiążą się z zakupem samochodu, jest konieczność ponoszenia sporych kosztów jego eksploatacji. Im jest on nowszy, tym wydatki są mniejsze, co nie oznacza jednak, że nie obciążają kieszeni właściciela i jego rodziny. Ubezpieczenie OC, a często też AC, bo przecież nowy i drogi samochód stanowi pokusę dla złodziei, paliwo, przeglądy techniczne to tylko kilka przykładów takich wydatków. Wraz z upływem lat pojawia się też konieczność wymiany niektórych części i wzrasta ryzyko awarii.

SEAT jest firmą, która dba o właścicieli aut jej marki, dlatego oferuje specjalne pakiety gwarancyjne. Kupując nowy model pojazdu, możesz liczyć na pięć lat gwarancji. Ponadto jako dodatkową korzyść można uznać fakt, że właściciel auta przez pierwsze dwa lata może przejechać dowolną liczbę kilometrów. Po upływie tego okresu pojazd nadal jest objęty gwarancją – do upływu 5 lat i do przejechania 150 000 km. W jej zakresie autoryzowany serwis SEAT usuwa bezpłatnie wszelkie usterki wynikające z wad materiału lub błędów w wykonaniu modelu.

Autoryzowany serwis SEAT-a w pakiecie

Jesteś właścicielem nowego SEAT-a LEON lub innego modelu, który kupiłeś kilka lat temu? A może sprowadziłeś swoje auto zza granicy? Dla firmy SEAT to nie ma znaczenia. Wybierając tę markę, wraz z pojazdem otrzymujesz możliwość jednorazowego wykupienia pakietu usług, który zagwarantuje Ci stałą ochronę serwisową. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zyskać:

* optymalizację kosztów – ceny przeglądów technicznych są stałe przez cały okres gwarancji,

* wybrany przez Ciebie okres ochrony – dostępne warianty to 75 000 km i 100 000 km dla nowych modeli (warunkiem jest wykupienie pakietu przed pierwszą rejestracją) oraz 20 000 km (na 24 miesiące) i 90 000 km (na 36 miesięcy) dla aut używanych,

* wygodne formy rozliczeń – przegląd technicznych wykonasz w dowolnym ASO SEAT na terenie całego kraju i rozliczysz go bezgotówkowo,

* gwarancję wysokiej jakości usług.

Pakiet serwisowy oferowany właścicielom SEAT-ów w ramach kompleksowego programu SEAT Care obejmuje między innymi wymianę filtrów paliwa, oleju, powietrza i przeciwpyłowego, a także płynów eksploatacyjnych i świec zapłonowych. Wykupując go, zyskujesz wygodną obsługę przez telefon. Wystarczy, że wybierzesz dowolny autoryzowany serwis SEAT, zadzwonisz i umówisz się na wizytę. Dzięki rozliczeniom bezgotówkowym uzyskasz pomoc w dowolnym miejscu, nawet jeśli nie masz przy sobie odpowiedniej kwoty pieniędzy.

SEAT Service Mobility – alternatywa dla Assistance

Właściciele nowych samochodów zazwyczaj odczuwają potrzebę zabezpieczenia się przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Dlatego poza obowiązkowym OC decydują się też na wykupienie polisy AC, która zapewnia im dodatkową, rozszerzoną ochronę. W jej zakresie często też jest usługa Assistance, która obejmuje wsparcie kierowcy na drodze w trudnych sytuacjach. SEAT proponuje użytkownikom swoich pojazdów usługę serwisu mobilnego.

W SEAT Service Mobility możesz wybrać dowolny autoryzowany serwis SEAT, zadzwonić, a otrzymasz pomoc w kryzysowej sytuacji drogowej. Usługa przysługuje przez dwa lata użytkowania modelu oraz przez rok od czasu wykonania przeglądu technicznego. Obejmuje zarówno nowe modele, jak i auta używane czy sprowadzane zza granicy. W jej zakresie możesz liczyć na:

* naprawę usterki na miejscu zdarzenia lub holowanie auta do ASO SEAT,

* podstawienie samochodu zastępczego na miejsce awarii lub rezerwację noclegu w pobliskim hotelu,

* organizację dalszego przejazdu dowolnym środkiem komunikacji publicznej lub opłacenie kosztów przejazdu taksówką,

* transport do ASO SEAT, w którym był naprawiany Twój samochód.

Program gwarancyjny SEAT Care obejmuje również atrakcyjne formy ubezpieczeń komunikacyjnych, obejmujące zniżki na OC, możliwość spłaty w ratach, program Car Protect, kompleksowe pakiety ubezpieczeniowe oraz wiele innych opcji.