DYNAMICA

O nas

Szanowni Państwo witamy w firmie Dynamica. Jesteśmy najstarszym dealerem marki Seat, swoje działania opieramy bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz na nowoczesnych rozwiązaniach.

Kolejny rok z rzędu otrzymaliśmy tytuł Dealera Roku SEAT 2017. Przyznano nam również platynową statuetkę w kategorii „Najwyższa jakość w serwisie” oraz „Najwyższy udział na rynku lokalnym”. W roku 2016 roku oprócz nagrody „Dealer Roku 2016” otrzymaliśmy również platynową statuetkę w kategorii „Najwyższy poziom wykorzystania potencjału rynku lokalnego”. W maju 2016 roku otrzymaliśmy pierwszą w historii nagrodę SEAT GO! 2015 BEST DEALER POLAND. Nagroda była wynikiem uzyskania wielu wysokich wskaźników na różnych obszarach działalności. Na uwagę zasługuje fakt, że nie liczyła się tylko ilość sprzedanych nowych samochodów marki SEAT ale również wyniki jakościowe w zakresie obsługi w Salonie, Serwisie a także dbałość o reprezentację marki SEAT zgodnie z wytycznymi Volkswagen Group. Przyznany nam tytuł Dealera Roku SEAT 2016 oraz 2015 jest najlepszym podsumowaniem wkładu pracy, standardów obsługi i jakości usług.

DYNAMICA

Reprezentujemy najwyższą jakość usług popartą wiedzą, doświadczeniem i zaangażowaniem. Nasi eksperci udzielają Państwu profesjonalnych porad.

DYNAMICA

Podczas gdy Państwa samochód jest w rękach wykwalifikowanych serwisantów, mogą Państwo obserwować ich pracę przez panoramiczne okno a także skorzystać z wygodnej poczekalni i bufetu.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym doradcami, aby ustalić najdogodniejszy termin wizyty w naszej firmie.

Serdecznie zapraszamy – zespół Dynamica.