Poradnik

28-05-2020 13:48

SEAT Alhambra i SEAT Tarraco - największe w rodzinie

Rzadko można spotkać auto osobowe, które nie jest mikrobusem, a może zabrać na pokład aż siedmiu pasażerów. Tymczasem Seat w swojej stajni ma aż dwa takie samochody. To Seata Alhambra i Seat Tarraco. Przyjrzyjmy się bliżej tym zdecydowanie rodzinnym samochodom.

Czytaj więcej
28-03-2020 12:00

SEAT Leon - idealny towarzysz podróży

Kupując nowy samochód, nie zapominajmy, że oprócz nas będą nim podróżować także nasi czworonożni przyjaciele. Wielu z nas ma zwierzaka, którego czasami zabieramy ze sobą w trasę. Warto zadbać o bezpieczeństwo psa czy kota  na pokładzie, jak również o to, by nie wyrządziły zbyt wielu szkód.

Czytaj więcej
04-02-2020 13:00

Skóra, w której czuję się dobrze. Pielęgnujemy tapicerkę

Skórzana tapicerka auta zawsze oznacza, że mamy do czynienia z jedną z topowych wersji danego modelu. Tak też jest i w przypadku SEAT-a. Szlachetne materiały jednak zobowiązują do odnoszenia się do nich z należytym szacunkiem. Jak dbać o skórzaną tapicerkę?

Czytaj więcej
05-01-2020 14:00

Co obejmuje 5-letnia gwarancja na pojazdy marki Seat, realizowana przez autoryzowany serwis SEAT-a

Kupno nowego auta w salonie SEAT-a to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają bezawaryjnych rozwiązań, nowoczesnych technologii, komfortu i bezpieczeństwa.

Czytaj więcej
03-12-2019 13:00

Promocje serwisowe u SEATa

Autoryzowany serwis Seata wprowadza szereg promocji na czynności związane z okresową obsługą techniczną. Oferta jest atrakcyjna także dla właścicieli samochodów, które są już po okresie gwarancyjnym. Sprawdzamy promocje w ASO marki Seat.

Czytaj więcej