Poradnik

21-07-2021 15:07

Gwarancja usług serwisowych - na jaką pomoc mogą liczyć klienci SEAT-a?

O zadowoleniu z użytkowania samochodów marki SEAT świadczą nie tylko uśmiechnięci klienci opuszczający salony nowymi autami. Celem marki jest utrzymanie zadowolenia klientów przez cały okres eksploatacji samochodu. Stąd tak duża dbałość o odpowiedni poziom obsługi w serwisach SEAT.

Czytaj więcej
20-06-2021 10:26

Full SEAT Leasing - są korzyści

To oferta skierowana do przedsiębiorców, która daje gwarancję stałej mobilności wszystkich aut we flocie wraz z tym, co w biznesie najważniejsze - przewidywalnością kosztów utrzymania.

Czytaj więcej
12-05-2021 12:07

SEAT dostępny od ręki - zalety tego rozwiązania

Brak chipów czy innych podzespołów dostarczanych z Azji wpływa na opóźnienia w produkcji samochodów wielu marek w Europie. Wszystko przez pandemię. Tymczasem samochody SEAT dostępne są od ręki. Taki właśnie model sprzedaży sprawdza się obecnie najlepiej! Jak to wszystko działa?

Czytaj więcej
21-04-2021 11:51

Seat Leon Sportstourer - poznajmy się bliżej

Sportowa charakterystyka zawieszenia, dynamiczne silniki w połączeniu z przepastnym wręcz bagażnikiem. To właśnie nowy Seat Leon Sportstourer idealny na wakacyjny wypad z rodziną, ale i na co dzień do pracy. Stąd jego przydomek - Leon Zawodowiec. Przyjrzyjmy mu się bliżej.

Czytaj więcej
10-03-2021 11:05

FR - SEAT-Y ze sportowym zacięciem

Niewielki napis „FR” na pokrywie bagażnika w przypadku Seata zawsze oznacza sportowe emocje. Rozwinięcie skrótu „FR” to „Formula Racing”. Co jeszcze za nim się kryje?

Czytaj więcej