Twój SEAT świetnie brzmi

16-08-2020 10:15

Na przyjemność z jazdy wpływa wiele czynników, a każdy kierowca ma swoje ulubione metody na umilenie czasu spędzonego za kółkiem. Wielu wybiera muzykę, która potrafi sprawić, że nawet długa trasa minie znacznie szybciej i przede wszystkim przyjemniej. Jeśli nie wyobrażasz sobie jazdy bez ulubionych kawałków i porządnego nagłośnienia, koniecznie sprawdź, co proponuje SEAT w zakresie sprzętu do odtwarzania i nagłośnienia!

Muzyka łagodzi obyczaje – również w aucie!

Kierowca, który nie ma swojej ulubionej muzyki „do auta”, to rzadkość. Badania potwierdzają, że Polacy uwielbiają akompaniament podczas jazdy i w większości twierdzą, że pozwala im się zrelaksować oraz pozytywnie nastroić. To może być szczególnie ważne podczas dojazdów do pracy w korkach! Muzyka jest również niezastąpiona w dłuższych trasach. Zapewnia urozmaicenie podczas dość monotonnej jazdy autostradą i sprawia, że czas mija szybciej. Może również potęgować skupienie i pobudzać, a zatem pomagać w dbaniu o bezpieczeństwo.

To między innymi dlatego tak wiele osób wybierając swój przyszły samochód, zwraca uwagę nie tylko na parametry silnika czy spalanie, ale również na jakość systemu car audio. Dobra jakość odtwarzania to znacznie większa przyjemność z jazdy podczas słuchania ulubionych utworów. Warto również zwrócić uwagę na sposób odtwarzania multimediów. Tutaj kluczem jest wygoda. Sterowanie muzyką powinno być intuicyjne i jak najprostsze, tak aby kierowca mógł się skupić przede wszystkim na drodze. Jeśli poszukujesz najlepszych rozwiązań w zakresie car audio, odwiedź salon SEAT-a, a na pewno się nie zawiedziesz.

SEAT – technologie dla najlepszych doznań muzycznych

Twórcy najnowszych modeli SEAT-a doskonale znają preferencje i pragnienia kierowców dotyczące muzyki w samochodzie. Dlatego każdy z nich jest wyposażony w zaawansowany system car audio oraz odtwarzania multimediów. To urządzenia, które są wciąż doskonalone dla jeszcze większej przyjemności użytkowania i łatwości obsługi. W wielu najnowszych modelach znajdziemy 8-calowe ekrany do sterowania multimediami i rozmaitymi funkcjami. To systemy, które można połączyć ze swoim smartfonem, by wygodnie i bezpiecznie korzystać z jego funkcji podczas jazdy. Intuicyjna obsługa, wyraziste ikony i elegancka stylistyka zachęcają, a bogactwo funkcji na pewno Cię zachwyci! Odwiedź salon SEAT, by dowiedzieć się więcej!

BeatsAudio dla samochodów SEAT – wyjątkowe doznania dźwiękowe

Miłośnikom prawdziwie nieskazitelnej jakości odtwarzania, każdy salon SEAT jest w stanie zaproponować jeszcze więcej! Marka od pewnego czasu prowadzi współpracę z rewolucyjną marką Beats by Dre. Efektem jest opcjonalny system BeatsAudio dostępny w najnowszych modelach. Ekskluzywne nagłośnienie porównywalne do tego stosowanego w najlepszych studiach nagraniowych zapewni Ci prawdziwą muzyczną ucztę. Zaawansowane systemy sprawiają, że BeatsAudio idealnie współpracuje z systemem FullLink pozwalającym na nawiązanie łączności ze smartfonem, wirtualnym kokpitem oraz centrum zarządzania multimediami. Wszystko to wpływa na niesamowity komfort obsługi i łatwość cieszenia się idealnym dźwiękiem.

Najwyższej jakości wzmacniacze o dużej mocy, wysokiej klasy subwooferów i doskonale dostrojone głośniki rozmieszczone w całej kabinie zapewniają niewiarygodne doznania związane z odtwarzaniem muzyki. Niezależnie od tego, czy jedziesz sam, czy też przewozisz pasażerów – wszyscy możecie się cieszyć równie czystym, przestrzennym dźwiękiem. Wypróbuj swoje ulubione utwory i albumy, a niewykluczone, że to właśnie samochód stanie się Twoim ulubionym miejscem do słuchania muzyki!

Przekonaj się, w jaki sposób dźwięk najwyższej jakości może wpłynąć na Twoje samopoczucie i nastrój podczas jazdy. Ciesz się fantastyczną jakością odtwarzania ulubionej muzyki i odkryj jej niuanse. Dedykowany marce SEAT salon pomoże Ci wybrać nie tylko właściwy model samochodu, ale również nagłośnienie i system multimedialny, który zmieni sposób, w jaki odbierasz podróże!