Co obejmuje 5-letnia gwarancja na pojazdy marki Seat, realizowana przez autoryzowany serwis SEAT-a

05-01-2020 14:00

Klienci, którzy wybierają tę markę, jako powód zakupu podają bezawaryjność aut i gwarancję świadczoną przez ​ASO SEAT-a. W salonie Seata bardzo ważne są względy bezpieczeństwa i komfort związany z użytkowaniem pojazdu, dlatego każdy pojazd posiada 5-letnią gwarancję.

Autoryzowany serwis SEAT-a​ - cechy 5-letniej gwarancji

Autoryzowany serwis Seat to miejsce, gdzie zrealizujemy wszystkie naprawy gwarancyjne. Samochody marki SEAT posiadają gwarancję do 5 lat. Obejmuje ona pokrycie wydatków ewentualnych napraw samochodu, które wynikają z wad materiału lub ich wykonania. Pierwsze 2 lata gwarancji w ASO SEAT to okres eksploatacji auta bez limitu kilometrów, a kolejne lata to możliwość przejechania 150 000 km lub czas do upływu 5 lat od chwili rozpoczęcia biegu gwarancji. ​Autoryzowany serwis SEAT-a realizuje naprawy gwarancyjne na oryginalnych częściach w punktach​ ASO SEAT.

Szczegóły dotyczące 5-letniej gwarancji w ASO SEAT

Gwarancja obejmuje pojazdy wyprodukowane w roku 2018 i zamówione po 13.02.2018. Dbając jednocześnie o jak największą jakość, ASO SEAT nie realizuje napraw gwarancyjnych wynikających z wadliwej naprawy w zewnętrznych warsztatach i niewłaściwej obsługi pojazdu. Dużym udogodnieniem jest również fakt, że gwarancja nie jest przypisana do użytkownika, ale do pojazdu, dzięki czemu nawet, gdy sprzedamy samochód, z gwarancji będzie mógł korzystać nowy użytkownik.