Akcesoria dla SEATa

03-10-2019 11:00

Wiedzą też o tym projektanci SEAT, którego salony oferują nam szeroką gamę opcji, pozwalających na dostosowanie nowego auta do naszego gustu. Bez względu na to, który z nowych modeli wybierzemy, możemy liczyć na bogaty wybór akcesoriów, pozwalających na zwiększenie pakowności wozu. Oto, co możemy nabyć podczas wizyty w salonie.

Akcesoria dla SEATa Ibizy

SEAT Ibiza wciąż pozostaje jednym z najpopularniejszych modeli hiszpańskiej marki na polskich drogach. Z tego też powodu, salon SEAT oferuje Państwu liczne dodatki, usprawniające funkcjonalność tej klasycznej już serii. Na specjalne życzenie klienta, pracownicy salonu pomogą nam dobrać opcje poszerzające pakowność bagażnika. Możemy też nabyć wysokiej jakości belki dachowe, spełniające wszystkie istotne atesty. Aluminiowe bagażniki na relingi dla SEATa Ibizy są aerodynamiczne, ciche i całkowicie bezpieczne. Ich elegancki design idealnie wkomponuje się także w wygląd naszego samochodu, pozwalając nam w dalszym ciągu łączyć styl z funkcjonalnością, gdziekolwiek się wybierzemy.

Akcesoria dla SEATa Leona

SEAT Leon to samochód, którego popularność na drogach wciąż rośnie. Powodem jest tu przepiękny design, idący w parze z bezpieczeństwem i nowoczesnością. Nowy Leon jest idealnym wyborem zarówno podczas krótkiego wyjazdu do rodziny lub znajomych, jak i dłuższych wypraw nad morze lub w góry. Także i tutaj mamy opcję zamontowania wysokiej klasy relingów dachowych, pozwalających nam na zabranie ze sobą roweru lub sprzętu biwakowego. Samochód ten oferuje nam także bogate opcje dostosowania bagażnika do naszych potrzeb.

Akcesoria dla SEATa Alhambry

SEAT Alhambra to najlepszy wybór, jeśli szukamy przyjaciela całej rodziny. Ten niezwykle pojemny, siedmioosobowy samochód jest nie tylko idealnym środkiem transportu do zabrania dzieci do szkoły, ale także wspaniałym autem turystycznym. Dzięki swoim rozmiarom, SEAT Alhambra może zostać wyposażony w relingi dachowe, a także bagażnik na rowery, narty lub deskę surfingową. Dostępny jest także dachowy boks. Zapraszamy wszystkich klientów do odwiedzenia salonu SEATa i zapoznania się z naszą ofertą. Nasispecjaliści pomogą Państwu w doborze akcesoriów, dzięki którym samochód zwiększy swoje możliwości transportowe.